Organizē – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Mēs organizējam loterijas

Mēs, Loterijas.lv komanda, esam jauni, radoši mārketinga speciālisti ar vairāk nekā 12 gadu pieredzi dažāda mēroga loteriju organizēšanā Latvijā un visā Baltijā.

Mēs nodrošinām pilnu loteriju organizēšanas ciklu, sākot no idejas piedāvājuma un loterijas noteikumu izstrādes, līdz laimestu izlozes un uzvarētāju apbalvošanas organizēšanai.

Loterijas ir efektīvs mārketinga instruments produkta virzīšanai tirgū, kas palīdz klientiem sasniegt biznesa mērķus -

 • Palielini pārdošanas apjomus

  Palielini pārdošanas apjomus

 • Apbalvo esošos klientus

  Apbalvo esošos klientus

 • Piesaisti jaunus klientus

  Piesaisti jaunus klientus

 • Virzi jaunu produktu tirgū

  Virzi jaunu produktu tirgū

 • Veido klientu datubāzi

  Veido klientu datubāzi

 • Papildus izvietojums tirdzniecības vietās

  Papildus izvietojums tirdzniecības vietās

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un laimēt balvas. Loteriju unikālā daba uzrunā gan esošos, gan jaunos pircējus, sniedzot pozitīva, intriģējoša piedzīvojuma sajūtu un aicinot uz tūlītēju rīcību.

Organizējam konkursus

KONKURSS = PIRKUMS + GARANTĒTĀ BALVA

KONKURSS = AKTIVITĀTE BEZ PIRKUMA + VEIKSME

 • Lojalitātes kampaņas
 • Radošas kampaņas
 • Uz zināšanām balstītas kampaņas
 • Motivējošas kampaņas
 • Datu bāžu ievākšanas kampaņas
 • Viedokļu apkopošanas kampaņas

Nav nepieciešams atļaujas numurs.
Juridiskas personas var piedalīties.
Nav vecuma ierobežojuma.

Mūsu sniegto pakalpojumu klāsts

Mūsu ilggadējā darbības pieredze ļauj piedāvāt labākos risinājumus veiksmīgai un produktīvai loteriju norisei. Lai sasniegtu maksimāli efektīvākos loteriju rezultātus, katram klientam, kas vēlas organizēt loterijas kampaņu, piedāvājam: individuālu risinājumu; operatīvu komunikāciju; ieteikumus, kā loteriju padarīt dalībniekiem pēc iespējas interesantāku un saistošāku.

1

Loterijas mērķa un modeļa noteikšanu

2

Piemērotākā balvu fonda izvēli

3

Loterijas dokumentācijas izveidi un saskaņošana ar Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekciju

4

IT risinājumu izstrādi loterijas norisei

5

Ērtu, tehniski pilnvērtīgu un katrai loterijai unikālu www un sms reģistrāciju

6

Reģistrācijas monitoringu

7

Negodprātīgo dalībnieku un krāpniecisku datu filtrēšanu

8

Izložu veikšanu, izmantojot automātisku mehānismu

9

Laimētāju apziņošanu

10

Balvu izdali

11

Pēcdokumentācijas sagatavošanu un arhivēšanu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem

12

Izložu protokolu ģenerēšanu

SMS loterija

SMS loterija ir loterijas veids, kas ļauj dalībniekiem piedalīties izlozē, nosūtot no mobilā tālruņa SMS ar noteiktu saturu, atbilstoši loterijas noteikumiem.

SMS loterijām noteikumi var būt dažādi, taču visbiežāk dalībniekiem ir jānosūta čeka numurs vai konkrēts kods, kas atrodams uz produkta iepakojuma, tādējādi reģistrējoties loterijā. Viens no aizraujošākajiem SMS loteriju veidiem ir, piemēram, „instant win” jeb „uzreiz uzvarēt” akcijas, kad pēc koda nosūtīšanas dalībnieks uzreiz var pārliecināties, vai laimējis balvu.

 • ļauj dalībniekiem piereģistrēties loterijā tikai dažu sekunžu laikā, atrodoties jebkurā vietā;
 • kalpo par lielisku produkta vai zīmola reklāmu;
 • palīdz loterijas organizētājiem reālā laikā sekot līdzi reģistrācijas procesam un iegūt datus elektroniskā formātā par dalībnieku aktivitāšu statistiku.

WEB loterija

WEB loterija ir loterijas veids, kas ļauj dalībniekiem piedalīties izlozē, apmeklējot noteiktu mājaslapu un veikt darbības, atbilstoši loterijas noteikumiem.

WEB loterijām noteikumi var būt dažādi, taču visbiežāk dalībniekiem ir jāveic bezmaksas reģistrācija loterijas mājaslapā. Daudzos gadījumos WEB loterijas tiek organizētas kopā ar SMS loterijām, apvienojot abas datu bāzes un nodrošinot kopējo izložu mehānismu, kas ir īpaši aktuāli, piemēram, nosakot laimētājus pēc principa - balvu laimē katrs n-tais dalībnieks. Vai arī pēc principa - konkrētas diena, konkrēts laiks, konkrēts balvu skaits.

 • ļauj dalībniekiem ērti un vienkāršu piereģistrēties loterijā tikai dažu sekunžu laikā;
 • nodrošina ērtu pieeju informācijai par loterijas noteikumiem un uzvarētājiem;
 • kalpo par lielisku vietu, kur loterijas dalībnieki caur aprakstiem, galerijām un citu informāciju var uzzināt vairāk par attiecīgo akcijas produktu;
 • palīdz loterijas organizētājiem reālā laikā sekot līdzi reģistrācijas procesam un iegūt datus elektroniskā formātā par dalībnieku aktivitāšu statistiku.

Momentloterija

Ja plānots kvantitatīvs balvu fonds, tad ieteikums organizēt momentloterijas kampaņu. Plusi šādai aktivitātei ir princips “piedalies, iegūsti balvu uzreiz!” Savukārt, jārēķinās, ka pēc šādas kampaņas būs grūti iegūt reālus statistikas datus.

 • bezmaksas reģistrēšanās process;
 • augsta efektivitāte, organizējot kopā ar konsultācijām vai degustācijām veikalos;
 • loterijas produktu pirkšanas apjoma palielināšanās;
 • efektīvs mārketinga līdzeklis veikalu tīklos ārpus Rīgas, kur pircējiem mēdz būt ierobežotas pieejamības internets vai iespēja nosūtīt SMS.

Lai noorganizētu pēc iespējas veiksmīgāku, populārāku un rezultatīvāku loteriju, iesakām pievērst uzmanību dažiem svarīgiem faktoriem.

Lieliska kampaņa

Lai nodrošinātu pircēju interesi par loteriju, iesakām izstrādāt pārdomātu un detalizētu loterijas kampaņu, kas efektīvi jāpasniedz pircējiem. Patīkams web lapas dizains, pievilcīgs un saprotami formulēts reklāmas sauklis, reklāmas materiālu nodrošināšana tirdzniecības vietās - tās ir tikai dažas idejas, kuras vērts apskatīt, gatavojot loterijas kampaņu.

Īstā balva

Viens no galvenajiem aspektiem pircēju intereses palielināšanai ir pievilcīgs balvu fonds. Veiksmīgi izvēlēts, mērķauditorijai atbilstošs laimests palīdz piesaistīt lielāku dalībnieku skaitu. Laikā, kad tiek organizētas visdažādākās loterijas, pārsteidz savus pircējus ar iespēju laimēt interesantas balvas!

Parocīgs produkts

Jo veiksmīgāk tiek reklamēts izvēlētais loterijas produkts, jo lielāka iespēja loterijai iegūt labākus rezultātus. Esi radošs un piesaisti klientu uzmanību ar promo akcijām veikalos, degustācijām, promoteriem, cenu atlaidēm, īpašiem piedāvājumiem, 2+1, 3+2 produktu komplektiem u.c.!

Rūpīgi noteikumi

Skaidri formulēti, nepārprotami, viegli saprotami un pēc iespējas lakoniskāki loterijas noteikumi - vēl viens solis pretim augstiem loterijas rezultātiem. Jo mazāk pārpratumu, jo mazāk vietu neveiksmēm. Organizējot loteriju Latvijā, iesakām izveidot noteikumus divās valodās, kā arī nodrošināt to pieejamību mājaslapā un bukletu veidā veikalā pie veikala plaukta.

Publicē savu loteriju

Loterijas.lv ir vienīgais specializētais loteriju portāls Latvijā, ko esam veidojuši kā viegli uztveramu, interaktīvu vidi gan loteriju organizatoriem, gan to dalībniekiem, lai popularizētu Latvijā aktuālās loterijas un veicinātu loterijas dalībnieku piesaisti.

Uzrunā auditoriju ar 60‘000 interesentiem

Portāls loterijas.lv ir virtuāla tikšanās vieta loterijas rīkotājiem un loterijas dalībniekiem. Ievietojot informāciju par loteriju portālā loterijas.lv, Tu iegūsti:

 • publicitāti portāla sākumlapā;
 • aktīvās saites uz loterijas promo lapu;
 • produkta apraksta un loterijas noteikumu izvietošanu;
 • dalībnieku reģistrēšanās iespēju;
 • klientu datu bāzes izveidi;
 • loterijas dalībnieku skaita pieaugumu;
 • papildu reklāmas iespējas.

Sazinies ar mums

Organizēsim loteriju kopā

  Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

  Organizējām

  1554

  loterijas

  Iepriecinājām

  98 963

  laimētājus

  Izsniedzām

  3 173 537

  vērtas balvas

  Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

  Skatīt 2023. gadu infografikā