(noslēgusies) Zvaigzne ABC loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 31. martam iegādājies četras bērnu grāmatas jebkurā Zvaigzne ABC grāmatnīcā Latvijā. Par katru nopirkto bērnu grāmatu saņem zīmogu loterijas kuponā. Saglabā pirkuma čekus!

Loterijā nepiedalās skolu mācību līdzekļi.

Kā reģistrēties?

  • Aizpildīto kuponu iemet loterijas kastē “Ar Zvaigzni un Funīšiem uz Gardalandi!” Zvaigzne ABC grāmatnīcās vai nosūti pa pastu: „Apgāds Zvaigzne ABC, Loterijai “Ar Zvaigzni un Funīšiem uz Gardalandi”, Valdemāra iela 6, Rīga, LV-1010”.

Kad notiks izloze?

2016. gada 15. aprīlī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.zvaigzne.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.zvaigzne.lv.

Atļaujas Nr. 3957

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. februāris, 2016 - 15. aprīlis, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1190

loterijas

Iepriecinājām

70 062

laimētājus

Izsniedzām

1 845 050

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā