Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 31. martam iegādājies četras bērnu grāmatas jebkurā Zvaigzne ABC grāmatnīcā Latvijā. Par katru nopirkto bērnu grāmatu saņem zīmogu loterijas kuponā. Saglabā pirkuma čekus!

Loterijā nepiedalās skolu mācību līdzekļi.

Kā reģistrēties?

  • Aizpildīto kuponu iemet loterijas kastē “Ar Zvaigzni un Funīšiem uz Gardalandi!” Zvaigzne ABC grāmatnīcās vai nosūti pa pastu: „Apgāds Zvaigzne ABC, Loterijai “Ar Zvaigzni un Funīšiem uz Gardalandi”, Valdemāra iela 6, Rīga, LV-1010”.

Kad notiks izloze?

2016. gada 15. aprīlī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.zvaigzne.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.zvaigzne.lv.

Atļaujas Nr. 3957

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. februāris, 2016 - 15. aprīlis, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā