Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 31. janvārim iegādājies jekuru Whiskas vai Pedigree produktu jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Saglabā pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

Ja vienā pirkuma reizē esi iegādājies vairākus loterijas produktus un pirkuma čekā ir norādīti un identificējami vairāki loterijas produkti, reģistrācijas laikā norādot čekā identificējamo produktu skaitu, izlozē piedalies ar katru produktu atsevišķi, tādējādi palielinot savas izredzes laimēt.

Kad notiks izlozes?

2016. gada 11., 18., 25. janvārī un 1. februārī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapās www.pedigree.lv un www.whiskas.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapās www.pedigree.lv un www.whiskas.lv.

Atļaujas Nr. 3933

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 4. janvāris, 2016 - 4. februāris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā