(noslēgusies) Whiskas, Pedigree loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 31. janvārim iegādājies jekuru Whiskas vai Pedigree produktu jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Saglabā pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

Ja vienā pirkuma reizē esi iegādājies vairākus loterijas produktus un pirkuma čekā ir norādīti un identificējami vairāki loterijas produkti, reģistrācijas laikā norādot čekā identificējamo produktu skaitu, izlozē piedalies ar katru produktu atsevišķi, tādējādi palielinot savas izredzes laimēt.

Kad notiks izlozes?

2016. gada 11., 18., 25. janvārī un 1. februārī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapās www.pedigree.lv un www.whiskas.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapās www.pedigree.lv un www.whiskas.lv.

Atļaujas Nr. 3933

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 4. janvāris, 2016 - 4. februāris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1190

loterijas

Iepriecinājām

70 062

laimētājus

Izsniedzām

1 845 050

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā