(noslēgusies) VIRŠI-A loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sestdien, 19. jūnijā, Loterijas.lv nestrādās. Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 29. februārim par katru AS “VIRŠI-A” pilna servisa degvielas uzpildes stacijā iegādātu kafijas dzērienu (melnu kafiju, kafiju ar pienu, espresso, latte, auksto latte vai kapučino) saņem loterijas dalības kartītē zīmogu.

Kā reģistrēties?

Sakrāj loterijas kartītē 6 zīmogus, aizpildi loterijas kartīti un iemet loterijas kastē jebkurā AS “VIRŠI” pilna servisa degvielas uzpildes stacijā.

Kad notiks izloze?

2016. gada 7. martā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.virsia.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.virsia.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 18. janvāris, 2016 - 7. marts, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1174

loterijas

Iepriecinājām

69 574

laimētājus

Izsniedzām

1 808 297

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā