Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 29. februārim par katru AS “VIRŠI-A” pilna servisa degvielas uzpildes stacijā iegādātu kafijas dzērienu (melnu kafiju, kafiju ar pienu, espresso, latte, auksto latte vai kapučino) saņem loterijas dalības kartītē zīmogu.

Kā reģistrēties?

Sakrāj loterijas kartītē 6 zīmogus, aizpildi loterijas kartīti un iemet loterijas kastē jebkurā AS “VIRŠI” pilna servisa degvielas uzpildes stacijā.

Kad notiks izloze?

2016. gada 7. martā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.virsia.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.virsia.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 18. janvāris, 2016 - 7. marts, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā