(noslēgusies) Vīriešu dienas Rimi veikalos – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 11. septembrim pērc jebkuru Axe, Rexona Men, Dove Men+Care produktu jebkurā Rimi veikalā Latvijā. Norēķinoties par pirkumu, izmanto Mans Rimi karti!

Rimi_Men_540x250px

Kā reģistrēties?

Pēc loterijas produkta iegādes un Mans Rimi klienta kartes reģistrēšanas pirkuma laikā tiksi automātiski bez maksas reģistrēts loterijai.

Kad notiks izloze?

2017. gada 13. septembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā http://www.rimi.lv/loterijas pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā http://www.rimi.lv/loterijas un šeit, sadaļā ‘’Loterijas noteikumi’’.

Atļaujas Nr. 4592

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 29. augusts, 2017 - 14. septembris, 2017

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1542

loterijas

Iepriecinājām

98 506

laimētājus

Izsniedzām

3 135 146

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā