Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 22. jūnijam vienā pirkuma reizē iepērcies vismaz 35.00 EUR / 24.60 LVL  vērtībā kādā no tirdzniecības parka „Alfa” veikaliem, izņemot finanšu iestādes. Pēc pirkuma veikšanas dodies uz informācijas centru, kur saņemsi anketu. Anketā norādi savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, čeka numuru, pirkuma summu un iemet to loterijai paredzētajā urnā. Saglabā pirkuma čeku!

Pirkumā neiekļauj dāvanu kartes, alkoholiskos dzērienus, tabakas izstrādājumus,medikamentus, azartspēles, rēķinu apmaksu un finansu darījumus!

Kad notiks izlozes?

2014. gada 30. maijā, 9. jūnijā, 16. jūnijā un 25. jūnijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.alfaparks.lv 2 dienas pēc katras izlozes. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.alfaparks.lv.

Atļaujas Nr. 3517

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 22. maijs, 2014 - 26. jūnijs, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā