Vieglāks mājas solis ar Felix – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Felix loterija

Vieglāks mājas solis ar Felix

Līdz 16. novembrim iegādājies jebkuru zīmola Felix produktu veikalā Maxima vai interneta veikalā www.barbora.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē Felix produktu grozu un iRobot Roomba 974 vai Felix produktu grozu un Maxima dāvanu karti 30€ vērtībā.

Atļaujas Nr. 6418

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 6. oktobris, 2020 - 16. novembris, 2020

Vieglāks mājas solis ar Felix

Ko vari laimēt?

iRobot Roomba 974 + Felix produktu grozs iRobot Roomba 974 + Felix produktu grozs
99+ Maxima dāvanu karte 30.00 EUR vērtībā + Felix produktu grozs Maxima dāvanu karte 30.00 EUR vērtībā + Felix produktu grozs

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā