Viedpircējs interneta veikalu loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Viedpircējs loterija

Viedpircējs interneta veikalu loterija

Līdz 16. augustam veic pirkumu jebkurā no loterijas noteikumos minētajiem e-veikaliem (pirkumā nedrīkst būt iekļauti aizlieguma produkti – alkohols, enerģijas dzērieni, tabaka, medikamenti), norēķinies ar Mastercard, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē vienu no Apple iPhone SE 64GB.

Atļaujas Nr. 6356

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 27. jūlijs, 2020 - 17. augusts, 2020

Viedpircējs interneta veikalu loterija

Ko vari laimēt?

Apple iPhone SE 64GB Apple iPhone SE 64GB

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā