Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Viedpircējs loterija

Viedpircējs interneta veikalu loterija

Līdz 16. augustam veic pirkumu jebkurā no loterijas noteikumos minētajiem e-veikaliem (pirkumā nedrīkst būt iekļauti aizlieguma produkti – alkohols, enerģijas dzērieni, tabaka, medikamenti), norēķinies ar Mastercard, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē vienu no Apple iPhone SE 64GB.

Atļaujas Nr. 6356

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 27. jūlijs - 17. augusts

Viedpircējs interneta veikalu loterija

Ko vari laimēt?

Apple iPhone SE 64GB Apple iPhone SE 64GB

Kad notiks izlozes?

Noslēguma izloze .17. augustā

Loterija «Viedpircējs interneta veikalu loterija» notiek 3 izlozēs ar pirmo izlozi 3. augustā un noslēguma izlozi 17. augustā.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts viedpircejs.lv, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1060

loterijas

Iepriecinājām

64 811

laimētājus

Izsniedzām

1 506 824

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā