Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Viedpircējs loterija

Viedpircēja loterija www.rimi.lv

Līdz 16. augustam veic pirkumu interneta veikalā www.rimi.lv/e-veikals (pirkumā nedrīkst būt iekļauti aizlieguma produkti – alkohols, enerģijas dzērieni, tabaka, medikamenti), par pirkumu norēķinies ar Mastercard norēķinu karti, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē vienu no Premium Plus dāvanu kartēm 50€ vērtībā.

Atļaujas Nr. 6355

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 23. jūlijs - 17. augusts

Viedpircēja loterija www.rimi.lv

Ko vari laimēt?

50× Premium Plus dāvanu kartes 50€ vērtībā Premium Plus dāvanu kartes 50€ vērtībā

Kad notiks izlozes?

Noslēguma izloze .17. augustā

Loterija «Viedpircēja loterija www.rimi.lv» notiek 4 izlozēs ar pirmo izlozi 27. jūlijā un noslēguma izlozi 17. augustā.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts viedpircejs.lv, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1060

loterijas

Iepriecinājām

64 811

laimētājus

Izsniedzām

1 506 824

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā