Venus un Gillette loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Gillette Venus loterija

Venus un Gillette loterija

Līdz 2. augustam iegādājies Venus vai Gillette produktu veikalā Drogas vai interneta veikalā www.drogas.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē Ērenpreiss Paula Ivory vai ekskluzīvu Venus produktu.

Atļaujas Nr. 6339

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 13. jūlijs, 2020 - 3. augusts, 2020

Venus un Gillette loterija

Ko vari laimēt?

Ērenpreiss Paula Ivory Ērenpreiss Paula Ivory Gillette Venus loterijas galvenā balva
10× Ekskluzīvi Venus produkti Ekskluzīvi Venus produkti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā