Veikalu top! rudens loterija 2021 – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

top! loterija

Veikalu top! rudens loterija 2021

Līdz 24. novembrim iepērcies vismaz 10€ (iesk. PVN) vērtībā jebkurā tirdzniecības vietā top!, mini top!, interneta veikalā www.etop.lv, www.etoppiegade.lv vai www.etoptukums.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē automašīnu NISSAN JUKE vai kādu no veikala top! dāvanu kartēm 20€ vērtībā.
Pirkuma summā netiek ieskaitītas preces no šādām kategorijām: alkoholiskie dzērieni (tai skaitā alus), tabakas izstrādājumi, augu smēķēšanas produkti, elektroniskās smēķēšanas ierīces un elektronisko smēķēšanas ierīču uzpildes tvertnes, zāles, enerģijas dzērieni un dāvanu kartes.

Atļaujas Nr. 6983

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 16. septembris, 2021 - 25. novembris, 2021

Veikalu top! rudens loterija 2021

Ko vari laimēt?

Automašīna NISSAN JUKE Automašīna NISSAN JUKE top! loterijas galvenā balva
100× top! dāvanu kartes 20€ vērtībā top! dāvanu kartes 20€ vērtībā

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1554

loterijas

Iepriecinājām

98 963

laimētājus

Izsniedzām

3 173 537

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā