Veikalu top! rudens loterija 2021 – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 11. janvārim strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

top! loterija

Veikalu top! rudens loterija 2021

Līdz 24. novembrim iepērcies vismaz 10€ (iesk. PVN) vērtībā jebkurā tirdzniecības vietā top!, mini top!, interneta veikalā www.etop.lv, www.etoppiegade.lv vai www.etoptukums.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē automašīnu NISSAN JUKE vai kādu no veikala top! dāvanu kartēm 20€ vērtībā.
Pirkuma summā netiek ieskaitītas preces no šādām kategorijām: alkoholiskie dzērieni (tai skaitā alus), tabakas izstrādājumi, augu smēķēšanas produkti, elektroniskās smēķēšanas ierīces un elektronisko smēķēšanas ierīču uzpildes tvertnes, zāles, enerģijas dzērieni un dāvanu kartes.

Atļaujas Nr. 6983

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 16. septembris - 25. novembris

Veikalu top! rudens loterija 2021

Ko vari laimēt?

Automašīna NISSAN JUKE Automašīna NISSAN JUKE top! loterijas galvenā balva
99+ top! dāvanu kartes 20€ vērtībā top! dāvanu kartes 20€ vērtībā

Loterijas laimētāji

Laimētāji

Paldies visiem top! loterijas dalībniekiem un apsveicam laimētājus!

Skatīt laimētājus

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1247

loterijas

Iepriecinājām

72 604

laimētājus

Izsniedzām

1 997 464

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā