(noslēgusies) PINS Loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Tikšanās klātienē pēc iepriekšējas vienošanās sazinoties pa tālruni +371 67686540.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 2. septembrim iegādājies vismaz 5 loterijas produktus uzrādot PINS aplikāciju jebkurā Narvesen tirdzniecības vietā Latvijā. Saglabā pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

  • Uzrādi PINS digitālo karti mobilajā aplikācijā vai plastikāta karti. Dalībnieka pirkums tiks automātiski reģistrēts PINS sistēmā, līdz ar to nav jāveic nekāda papildus reģistrācija.

Kad notiks izlozes?

2018. gada 5. septembrī

Ar uzvarētājiem sazināsies elektroniski pa e-pastu un/vai Facebook. Rakstot uz e-pasta adresi, kas reģistrēta PINS.co, tiks nosūtīta informācija par balvu. Galvenās balvas uzvarētājs tiks paziņots PINS Facebook vietnē un www.pins.co mājas lapā.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājas lapā www.narvesen.lv/jaunumi/veic-5-pirkumus-uzradot-pins-aplikaciju-un-laime-kardinosas-balvas

Atļaujas Nr. 5293

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 13. augusts, 2018 - 5. septembris, 2018

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1522

loterijas

Iepriecinājām

95 928

laimētājus

Izsniedzām

3 066 896

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā