Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 2. septembrim iegādājies vismaz 5 loterijas produktus uzrādot PINS aplikāciju jebkurā Narvesen tirdzniecības vietā Latvijā. Saglabā pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

  • Uzrādi PINS digitālo karti mobilajā aplikācijā vai plastikāta karti. Dalībnieka pirkums tiks automātiski reģistrēts PINS sistēmā, līdz ar to nav jāveic nekāda papildus reģistrācija.

Kad notiks izlozes?

2018. gada 5. septembrī

Ar uzvarētājiem sazināsies elektroniski pa e-pastu un/vai Facebook. Rakstot uz e-pasta adresi, kas reģistrēta PINS.co, tiks nosūtīta informācija par balvu. Galvenās balvas uzvarētājs tiks paziņots PINS Facebook vietnē un www.pins.co mājas lapā.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājas lapā www.narvesen.lv/jaunumi/veic-5-pirkumus-uzradot-pins-aplikaciju-un-laime-kardinosas-balvas

Atļaujas Nr. 5293

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 13. augusts, 2018 - 5. septembris, 2018

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1060

loterijas

Iepriecinājām

64 811

laimētājus

Izsniedzām

1 506 824

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā