(noslēgusies) Vasaras izpārdošana – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 11. janvārim strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 31. jūlijam veic pirkumu vismaz 50.00 EUR vērtībā kādā no t/c Domina Shopping veikaliem. Jebkurā t/c Domina Shopping veikalā saņem anketu. Anketā norādi savu vārdu, uzvārdu, čeka numuru/us, telefona numuru, vecumu, pilsētu, e-pasta adresi. Aizpildīto anketu iemet Informācijas centra stenda speciāli izvietotajā loterijas kastē. Saglabā pirkuma čeku!

Pirkumi var tikt summēti no vairākiem t/c Domina Shopping veikaliem, pirkumā neiekļaujot aizlieguma preces (alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, medikamenti, azartspēles).

teksta bilde

Kad notiks izloze?

2015. gada 5. augustā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā  www.domina-shopping.lv, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā  www.domina-shopping.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 22. jūnijs, 2015 - 5. augusts, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1247

loterijas

Iepriecinājām

72 604

laimētājus

Izsniedzām

1 997 464

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā