Valdori lielā pavasara loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 11. janvārim strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Valdori loterija

Valdori lielā pavasara loterija

Līdz 5. maijam iegādājies Valdori loterijas produktu veikalā Rimi un laimē ABC būvniecība dāvanu karti 100€ vērtībā, velosipēdu Hexagon vai galveno balvu - dāvanu karti 1500€ jaunas virtuves iekārtas iegādei.

Atļaujas Nr. 5577

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 12. marts, 2019 - 8. maijs, 2019

Valdori lielā pavasara loterija

Ko vari laimēt?

Dāvanu karte 1500€ jaunas virtuves iekārtas iegādei Dāvanu karte 1500€ jaunas virtuves iekārtas iegādei Valdori loterijas galvenā balva
Velosipēdi Hexagon X3 (III) L Velosipēdi Hexagon X3 (III) L
Būvniecība ABC dāvanu karte 100€ Būvniecība ABC dāvanu karte 100€

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1247

loterijas

Iepriecinājām

72 604

laimētājus

Izsniedzām

1 997 464

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā