UEFA EURO 2024 – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Lidl loterija

UEFA EURO 2024

Līdz 26. maijam iepērcies veikalā Lidl, pirms samaksas pie kases noskenē savu Lidl Plus karti, iegūsti digitālo zīmogu par katriem iztērētājiem 20€ un piedalies izlozē, kurā vari laimēt pilnībā apmaksātu ceļojumu uz UEFA EURO 2024 vai oficiālo turnīra bumbu.
Pirkuma summā netiek ieskaitītas preces no šādām kategorijām: alkoholiskie dzērieni (tai skaitā alus), dāvanu kartes, tabakas izstrādājumi, augu smēķēšanas produkti, elektroniskās smēķēšanas ierīces un elektronisko smēķēšanas ierīču uzpildes tvertnes, enerģijas dzērieni, ieskaitīta pirkuma summa, par kuru norēķins veikts ar dzērienu depozīta kuponu, ieskaitīta dzērienu depozīta maksa.

Atļaujas Nr. 8140

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 29. aprīlis - 26. maijs

UEFA EURO 2024

Ko vari laimēt?

Ceļojums uz UEFA EURO 2024 Ceļojums uz UEFA EURO 2024
40× Oficiālā turnīra bumba Oficiālā turnīra bumba

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1542

loterijas

Iepriecinājām

98 506

laimētājus

Izsniedzām

3 135 146

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā