Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Happy, Seni, Bella un Matopat loterija

TZMO Latvija 20 gadu jubilejas vislatvijas kampaņa

Līdz 31. oktobrim iegādājies jebkuras divas Happy, Seni, Bella vai Matopat preces (kopā 2 iepakojumus) vienā pirkuma reizē, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē naudas balvu 1000€ vai 200€, vai kādu no higiēnas preču komplektiem.

Atļaujas Nr. 6413

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. septembris - 2. novembris

TZMO Latvija 20 gadu jubilejas vislatvijas kampaņa

Ko vari laimēt?

Naudas balvas 1000€ Naudas balvas 1000€
Naudas balvas 200€ Naudas balvas 200€
50× Higiēnas preču komplekti Higiēnas preču komplekti

Kad notiks izlozes?

Noslēguma izloze .2. novembrī

Loterijas «TZMO Latvija 20 gadu jubilejas vislatvijas kampaņa» izloze notiek 2. novembrī.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts laimētāju sarakstā, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1093

loterijas

Iepriecinājām

66 531

laimētājus

Izsniedzām

1 573 014

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā