(noslēgusies) Tymbark loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 5. jūlijam iegādājies Tymbark zīmola produktus veikalā Maxima vismaz 2.00 EUR vērtībā. Norēķinoties par pirkumu, izmanto klienta karti Paldies!

Kā reģistrēties?

  • Pēc loterijas produktu iegādes vismaz 2.00 EUR vērtībā un klienta kartes Paldies reģistrēšanas pirkuma laikā tiksi automātiski bez maksas reģistrēts loterijai.

Saturā 540x250

Kad notiks izloze?

2017. gada 12. jūlijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts šeit, sadaļā “Laimētāji”, un mājaslapā www.maxima.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties šeit, sadaļā “Loterijas noteikumi”, un mājaslapā www.maxima.lv.

Atļaujas Nr. 4504

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 8. jūnijs, 2017 - 13. jūlijs, 2017

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā