TRAMONTINA loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

TRAMONTINA loterija

TRAMONTINA loterija

Līdz 29. septembrim iegādājies Tramontina Churrasco grilēšanas aksesuāru vai grilu degvielas uzpildes stacijā KOOL, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē kokogļu grilu vai kādu no Tramontina Churrasco grilēšanas piederumu komplektiem.

Atļaujas Nr. 6764

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 19. aprīlis - 30. septembris

TRAMONTINA loterija

Ko vari laimēt?

TSC 400 kokogļu grili TSC 400 kokogļu grili
Tramontina „Churrasco“ grilēšanas 12 piederumu komplekti „POLYWOOD” Tramontina „Churrasco“ grilēšanas 12 piederumu komplekti „POLYWOOD”
Tramontina „Churrasco“ grilēšanas 3 piederumu komplekti „POLYWOOD” Tramontina „Churrasco“ grilēšanas 3 piederumu komplekti „POLYWOOD”
Tramontina Miesnieka naži 10 Tramontina Miesnieka naži 10"
Tramontina „Churrasco“ grilēšanas 2 piederumu komplekti „Tradicional” Tramontina „Churrasco“ grilēšanas 2 piederumu komplekti „Tradicional”

Kad notiks izlozes?

Nākamā izloze .31. maijā

Loterija «TRAMONTINA loterija» notiek 3 izlozēs ar pirmo izlozi 31. maijā un noslēguma izlozi 30. septembrī.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts laimētāju sarakstā, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1160

loterijas

Iepriecinājām

68 592

laimētājus

Izsniedzām

1 763 012

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā