Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Hanzas Maiznīca loterija

Toste loterija

Līdz 27. aprīlim iegādājies Hanzas Maiznīcas maizi TOSTE jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā, reģistrē pirkuma čeku un laimē Note Travel dāvanu karti CEĻOJUMAM ĢIMENEI ar KEMPERI vai Brain Games dāvanu karti 50€ vērtībā.

Atļaujas Nr. 6096

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 11. februāris, 2020 - 28. aprīlis, 2020

Toste loterija

Ko vari laimēt?

Note Travel ceļojuma dāvanu karte ceļojumam ģimenei ar kemperi Note Travel ceļojuma dāvanu karte ceļojumam ģimenei ar kemperi Hanzas Maiznīca loterijas galvenā balva
33× Brain Games dāvanu kartes 50€ vērtībā Brain Games dāvanu kartes 50€ vērtībā

Loterijas laimētāji

Paldies visiem Hanzas Maiznīca loterijas dalībniekiem un apsveicam laimētājus!

Skatīt laimētājus

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1134

loterijas

Iepriecinājām

67 892

laimētājus

Izsniedzām

1 714 145

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā