Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

top! loterija

top! 20 gadu loterija

Līdz 6. janvārim veic pirkumu veikalā top! vismaz 10€ vērtībā (aizlieguma preces neiekļaujas pirkuma summā), reģistrē pirkuma dokumentu un laimē automašīnu Škoda Kamiq vai kādu no top! dāvanu kartēm 20€ vērtībā.

Atļaujas Nr. 6525

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 19. novembris, 2020 - 7. janvāris

top! 20 gadu loterija

Ko vari laimēt?

Automašīna Škoda Kamiq Automašīna Škoda Kamiq top! loterijas galvenā balva
99+ top! dāvanu kartes 20€ vērtībā top! dāvanu kartes 20€ vērtībā

Loterijas laimētāji

Paldies visiem top! loterijas dalībniekiem un apsveicam laimētājus!

Skatīt laimētājus

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1133

loterijas

Iepriecinājām

67 884

laimētājus

Izsniedzām

1 710 945

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā