(beigusies)TOLMETS loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 14. septembrim vienā reizē nodod vismaz 200 kg metāllūžņu kādā no metāllūžņu pieņemšanas laukumiem Latvijā. Saglabā P/N aktu vai preču pavadzīmes rēķinu!

Loterijā var piedalīties jebkura 18 gadu vecumu sasniegusi fiziska vai juridiska persona!

Kā reģistrēties?

Kad notiks izlozes?

2014. gada 19.maijā, 16. jūnijā, 14. jūlijā, 18. augustā un 15. septembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.tolmets.lv/akcija izlozes dienā, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.tolmets.lv/akcija.

Atļaujas Nr. 3466

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 7. aprīlis, 2014 - 15. septembris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā