TOBLERONE loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Toblerone loterija

TOBLERONE loterija

Līdz 31. oktobrim pērc jebkuru Toblerone šokolādi, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē brīvdienu mājas Sīpoli DESIGN dāvanu karti, atpūtu ESPA Rīga vai kādu no produktu komplektiem.

Atļaujas Nr. 6475

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. oktobris, 2020 - 2. novembris, 2020

TOBLERONE loterija

Ko vari laimēt?

Dāvanu karte viesu namā Sīpoli DESIGN Dāvanu karte viesu namā Sīpoli DESIGN Toblerone loterijas galvenā balva
ESPA Rīga dāvanu kartes ESPA Rīga dāvanu kartes
25× Produktu komplekti Produktu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1141

loterijas

Iepriecinājām

68 138

laimētājus

Izsniedzām

1 727 813

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā