Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 30. septembrim iepērcies kādā no tirdzniecības namiem “Kurši” vismaz 30.00 EUR vērtībā (izņemot alkoholiskos dzērienus, tabakas izstrādājumus un zāles). Norēķinoties par pirkumu, izmanto klienta karti “Kurši”.

Kā reģistrēties?

  • Uz čeka oriģināla vai kopijas otrās puses uzraksti savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru un iemet loterijas urnā, kas novietota veikala kases zonā.

Kad notiks izloze?

2016. gada 12. oktobrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.kurshi.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.kurshi.lv.

Atļaujas Nr. 4110

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 8. augusts, 2016 - 17. oktobris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1071

loterijas

Iepriecinājām

65 473

laimētājus

Izsniedzām

1 526 839

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā