(noslēgusies)T/n “Kurši” loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected].

Kā piedalīties?

Līdz 30. septembrim iepērcies kādā no tirdzniecības namiem “Kurši” vismaz 30.00 EUR vērtībā (izņemot alkoholiskos dzērienus, tabakas izstrādājumus un zāles). Norēķinoties par pirkumu, izmanto klienta karti “Kurši”.

Kā reģistrēties?

  • Uz čeka oriģināla vai kopijas otrās puses uzraksti savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru un iemet loterijas urnā, kas novietota veikala kases zonā.

Kad notiks izloze?

2016. gada 12. oktobrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.kurshi.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.kurshi.lv.

Atļaujas Nr. 4110

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 8. augusts, 2016 - 17. oktobris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā