Tīrības dienu loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

FAIRY, AMBI PUR, LENOR un ARIEL loterija

Tīrības dienu loterija

Līdz 7. septembrim iegādājies jebkuru Lenor, Ariel, Fairy vai Ambi Pur produktu veikalā Rimi vai interneta veikalā www.rimi.lv/e-veikals, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē iRobot Roomba vai kādu no P&G produktu komplektiem.

Atļaujas Nr. 6373

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 11. augusts, 2020 - 8. septembris, 2020

Tīrības dienu loterija

Ko vari laimēt?

iRobot Roomba 980 iRobot Roomba 980 FAIRY, AMBI PUR, LENOR un ARIEL loterijas galvenā balva
30× P&G produktu komplekti P&G produktu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā