Tici veiksmei un laimē veikalu tīkla top! loterijā! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Tikšanās klātienē pēc iepriekšējas vienošanās sazinoties pa tālruni +371 67686540.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

top! loterija

Tici veiksmei un laimē veikalu tīkla top! loterijā!

Līdz 29. novembrim iepērcies vismaz par 10 € (iesk. PVN) vērtībā jebkurā tirdzniecības vietā top!, mini top! vai interneta veikalos www.etop.lv, www.etoppiegade.lv, www.etoptukums.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē automašīnu ŠKODA Kamiq Active 1,0 TSI 70kW 5-p. man, 500 € naudas balvas katru mēnesi un 100 € naudas balvas katru nedēļu.
Pirkuma summā netiek ieskaitītas preces no šādām kategorijām: alkoholiskie dzērieni(tai skaitā alus), priekšapmaksas kartes, dāvanu kartes, tabakas izstrādājumi, augu smēķēšanas produkti, elektroniskās smēķēšanas ierīces un elektronisko smēķēšanas ierīču uzpildes tvertnes, medikamenti un enerģijas dzērieni.

Atļaujas Nr. 7833

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 7. septembris - 29. novembris

Tici veiksmei un laimē veikalu tīkla top! loterijā!

Ko vari laimēt?

Automašīna ŠKODA Kamiq Active 1,0 TSI 70kW 5-p. man Automašīna ŠKODA Kamiq Active 1,0 TSI 70kW 5-p. man top! loterijas galvenā balva
Naudas balva 500.00 EUR Naudas balva 500.00 EUR
36× Naudas balva 100.00 EUR Naudas balva 100.00 EUR

Kad notiks izlozes?

Nākamā izloze .5. oktobrī

Loterija «Tici veiksmei un laimē veikalu tīkla top! loterijā!» notiek 12 izlozēs ar pirmo izlozi 14. septembrī un noslēguma izlozi 30. novembrī.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts toploterija.lv, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1444

loterijas

Iepriecinājām

93 102

laimētājus

Izsniedzām

2 638 936

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2022. gadu infografikā