Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 21. jūnijam kādā no tirdzniecības centrs Mols veikaliem veic pirkumu vismaz 25,00 EUR vērtībā. Saglabā pirkuma čeku!

 

Pirkuma čekā nedrīkst būt iekļautas preces no šādām preču kategorijām: alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, medikamenti un dāvanu kartes.

Kā reģistrēties?

  • Pēc pirkuma izdarīšanas aizpildi anketu, kuru var saņemt pie kases uzreiz pēc pirkuma. Anketā jānorāda sekojoša informācija:

vārds

uzvārds

telefona numurs

čeka numurs

pirkuma summa.

 

Aizpildīto loterijas anketu iemet vienā no trim loterijai paredzētājās kastēm (katrai motorollera krāsai ir sava loterijas kaste, pircējam jāizvēlas, uz kuru motorolleru viņš vēlas pretendēt), kuras atrodas pie tirdzniecības centra Mols informācijas centra.

Kad notiks izloze/s?

  1. gada 22. jūnijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.mols.lv, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.mols.lv

Balvas:

3 motorolleri VESPA Primavera 125 p

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 25. maijs, 2015 - 22. jūnijs, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1071

loterijas

Iepriecinājām

65 473

laimētājus

Izsniedzām

1 526 839

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā