Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 15. oktobrim apmeklē sešas bukletā „Brīvdienu maršruts uz Zemgales laukiem” atzīmētās vietas un sakrāj īpašos zīmodziņus no katra objekta. Bukletu var saņemt drukātā veidā sešās loterijas dalībnieku vietās, Jelgavas un Bauskas tūrisma informācijas centros, kā arī lejuplādēt mājas lapā www.visit.jelgava.lv. Kad būsi sakrājis visus 6 zīmogus, aizpildi bukletā iekļauto anketu, norādot savu vārdu, uzvārdu, pilsētu/novadu, telefonu, e-pasta adresi un atstāj bukletā norādītajā vietā, kas tika apmeklēta pēdējā.

Kad notiks izloze?

2014. gada 21. oktobrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā http://www.visit.jelgava.lv/ pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā http://www.visit.jelgava.lv/.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. maijs, 2014 - 22. oktobris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā