(beigusies)Tavu brīvdienu maršruts – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 15. oktobrim apmeklē sešas bukletā „Brīvdienu maršruts uz Zemgales laukiem” atzīmētās vietas un sakrāj īpašos zīmodziņus no katra objekta. Bukletu var saņemt drukātā veidā sešās loterijas dalībnieku vietās, Jelgavas un Bauskas tūrisma informācijas centros, kā arī lejuplādēt mājas lapā www.visit.jelgava.lv. Kad būsi sakrājis visus 6 zīmogus, aizpildi bukletā iekļauto anketu, norādot savu vārdu, uzvārdu, pilsētu/novadu, telefonu, e-pasta adresi un atstāj bukletā norādītajā vietā, kas tika apmeklēta pēdējā.

Kad notiks izloze?

2014. gada 21. oktobrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā http://www.visit.jelgava.lv/ pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā http://www.visit.jelgava.lv/.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. maijs, 2014 - 22. oktobris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1216

loterijas

Iepriecinājām

71 186

laimētājus

Izsniedzām

1 904 960

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā