Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 30. novembrim pēc pirkuma veic apmaksu ar savu AS DNB bankas izsniegto VISA norēķinu karti jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā.

Loterijā var piedalīties ikviena fiziska persona, kura ir AS DNB banka VISA norēķinu kartes lietotājs un kura ir sasniegusi 18 gadu vecumu!

Kā reģistrēties?

  • aizpildi pieteikuma formu AS DNB banka mājaslapā www.dnb.lv/visapromotion, norādot savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, un personas kodu;
  • zvani uz AS DNB banka diennakts informatīvo tālruni 1880, nosauc savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un personas kodu;
  • aizpildi pieteikuma anketu AS DNB banka filiālēs, norādot savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un personas kodu.
  • ievieto savu karti AS DNB banka bankomātā un izmanto tajā piedāvāto reģistrēšanās iespēju.

Vienam kartes lietotājam jāveic reģistrācija tikai vienu reizi.

Atļaujas Nr. 3572

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 10. jūlijs, 2014 - 12. decembris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā