Tavs sapņu ceļojums ar Felix – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Felix loterija

Tavs sapņu ceļojums ar Felix

Līdz 25. novembrim pērc Felix Fantastic, Felix Sensations kaķu konservus vai Felix Party Mix kaķu gardumus, reģistrē pirkuma čeku un laimē ceļojuma dāvanu karti 2000€ vērtībā vai kādu no Felix produktu komplektiem.

Atļaujas Nr. 5964

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 15. oktobris, 2019 - 26. novembris, 2019

Tavs sapņu ceļojums ar Felix

Ko vari laimēt?

Ceļojums 2000€ vērtībā Ceļojums 2000€ vērtībā Felix loterijas galvenā balva
99+ Felix produktu komplekti Felix produktu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā