T/C “Sēlija” loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sestdien, 19. jūnijā, Loterijas.lv nestrādās. Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

TC “SĒLIJA” loterija

T/C “Sēlija” loterija

Līdz 31. augustam iepērcies kādā no T/C “Sēlija” veikaliem vismaz 20€ vērtībā, reģistrē pirkuma čeku un laimē T/C “Sēlija” dāvanu karti 20€ vai 10€ vērtībā. Loterijā nepiedalās pirkumu čeki no tirdzniecības centra “Rimi”, “Mēness Aptieka”, “Drogas”, “Olympic”, kā arī no tirdzniecības centra “Sēlija” dāvanu karšu iegādes.

Atļaujas Nr. 5857

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 15. augusts, 2019 - 2. septembris, 2019

T/C “Sēlija” loterija

Ko vari laimēt?

10× T/C “Sēlija” dāvanu kartes 20€ vērtībā T/C “Sēlija” dāvanu kartes 20€ vērtībā
10× T/C “Sēlija” dāvanu kartes 10€ vērtībā T/C “Sēlija” dāvanu kartes 10€ vērtībā

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1174

loterijas

Iepriecinājām

69 574

laimētājus

Izsniedzām

1 808 297

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā