T/C “Pilsētas Pasāža” loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

TC "PILSĒTAS PASĀŽA" loterija

T/C “Pilsētas Pasāža” loterija

Līdz 31. augustam iepērcies kādā no T/C "Pilsētas Pasāža" veikaliem vismaz 20€ vērtībā un laimē T/C “Pilsētas Pasāža” dāvanu karti 20€ vai 10€ vērtībā. Loterijā nepiedalās pirkumu čeki no tirdzniecības centra “Maxima”, “Benu Aptieka”, “Ecodumas”, “NĪP”, “Meridian Trade Bank”, “Klondaika”, “E-lats”, kā arī no tirdzniecības centra “Pilsētas Pasāža” dāvanu karšu iegādes.

Atļaujas Nr. 5856

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 15. augusts, 2019 - 2. septembris, 2019

T/C “Pilsētas Pasāža” loterija

Ko vari laimēt?

10× T/c “Pilsētas Pasāža” dāvanu kartes 20€ vērtībā T/c “Pilsētas Pasāža” dāvanu kartes 20€ vērtībā
10× T/c “Pilsētas Pasāža” dāvanu kartes 10€ vērtībā T/c “Pilsētas Pasāža” dāvanu kartes 10€ vērtībā

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā