(beigusies)Swedbank loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 31. martam noslēdz pensiju 3. līmeņa līgumu ar automātisko ieguldījumu (automātiskais ieguldījums - izvēlētā naudas summa izvēlētajā datumā regulāri tiks ieskaitīta uzkrājumā) jebkurā Swedbank filiālē vai Swedbank internetbankā. Pēc līguma noslēgšanas automātiski tiksi reģistrēts loterijai.

Kad notiks izloze?

2015. gada 7. aprīlī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.swedbank.lv, sadaļā „Uzkrājumi, pensija, ieguldījumi” 3 dienu laikā pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.swedbank.lv.

Atļaujas Nr. 3681

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. janvāris, 2015 - 10. aprīlis, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1216

loterijas

Iepriecinājām

71 186

laimētājus

Izsniedzām

1 904 960

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā