Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 31. martam noslēdz pensiju 3. līmeņa līgumu ar automātisko ieguldījumu (automātiskais ieguldījums - izvēlētā naudas summa izvēlētajā datumā regulāri tiks ieskaitīta uzkrājumā) jebkurā Swedbank filiālē vai Swedbank internetbankā. Pēc līguma noslēgšanas automātiski tiksi reģistrēts loterijai.

Kad notiks izloze?

2015. gada 7. aprīlī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.swedbank.lv, sadaļā „Uzkrājumi, pensija, ieguldījumi” 3 dienu laikā pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.swedbank.lv.

Atļaujas Nr. 3681

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. janvāris, 2015 - 10. aprīlis, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā