(noslēgusies) Svētki kā toreiz! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 31. decembrim iepērcies kādā no Galerija Centrs veikaliem vismaz 50.00 EUR vērtībā.

Pirkumā nedrīkst būt iekļauti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, medikamenti, banku pakalpojumi un nedrīkst tikt apmaksāta dalība azartspēlēs/loterijās.

Saglabā pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

  • Pēc Loterijas preču iegādes, dalībnieks pirkuma čeku uzrāda Galerijas Centrs infocentrā, lai saņemtu  vienu kartiņu ar nokasāmu virsslāni. Nokasot kartiņas virsslāni, būs pieejama informācija par laimestu.

Atļaujas Nr. 3928

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 7. decembris, 2015 - 31. decembris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā