Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Super Manki loterija

Super Manki loterija

Līdz 8. novembrim iegādājies 2 dzērienus Super Manki vienā pirkuma reizē, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē iPhone 11 Pro, skaļruni JBL Charge 4 vai austiņas JBL.

Atļaujas Nr. 6407

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 8. septembris - 9. novembris

Super Manki loterija

Ko vari laimēt?

iPhone 11 PRO iPhone 11 PRO Super Manki loterijas galvenā balva
Skaļruņi JBL Charge 4 Skaļruņi JBL Charge 4
Austiņas JBL Austiņas JBL

Loterijas laimētāji

Paldies visiem Super Manki loterijas dalībniekiem un apsveicam laimētājus!

Skatīt laimētājus

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1116

loterijas

Iepriecinājām

67 324

laimētājus

Izsniedzām

1 656 723

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā