Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 8. martam pērc 24 karātu Zelta ķermeņa skrubi vai 24 karātu ķermeņa krēmu jebkurā STENDERS tirdzniecības vietā Latvijā. Pēc pirkuma veikšanas saņemsi loterijas kartiņu, kurā norādi savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pastu, pirkuma čeka numuru, datumu, pilsētu, kurā veikts pirkums un iemet to loterijai paredzētajā kastē. Saglabā pirkuma čeku!

Kad notiks izloze?

2015. gada 20. martā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts STENDERS Facebook kontā pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.stenders-cosmetics.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 13. februāris, 2015 - 20. marts, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā