(beigusies)Stenders pērc un laime – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 8. martam pērc 24 karātu Zelta ķermeņa skrubi vai 24 karātu ķermeņa krēmu jebkurā STENDERS tirdzniecības vietā Latvijā. Pēc pirkuma veikšanas saņemsi loterijas kartiņu, kurā norādi savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pastu, pirkuma čeka numuru, datumu, pilsētu, kurā veikts pirkums un iemet to loterijai paredzētajā kastē. Saglabā pirkuma čeku!

Kad notiks izloze?

2015. gada 20. martā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts STENDERS Facebook kontā pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.stenders-cosmetics.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 13. februāris, 2015 - 20. marts, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1190

loterijas

Iepriecinājām

70 062

laimētājus

Izsniedzām

1 845 050

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā