Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Staburadze loterija

Staburadzes loterija veikalos Maxima

Līdz 1. jūnijam iegādājies zīmola Staburadze produktu veikalā Maxima vai interneta veikalā www.barbora.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē Maxima dāvanu karti 50€ vērtībā vai ekskluzīvu kūku trauku.

Atļaujas Nr. 6221

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 5. maijs, 2020 - 2. jūnijs, 2020

Staburadzes loterija veikalos Maxima

Ko vari laimēt?

10× Maxima dāvanu kartes 50€ vērtībā Maxima dāvanu kartes 50€ vērtībā
15× Ekskluzīvi kūku trauki Ekskluzīvi kūku trauki

Loterijas laimētāji

Paldies visiem Staburadze loterijas dalībniekiem un apsveicam laimētājus!

Skatīt laimētājus

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1133

loterijas

Iepriecinājām

67 884

laimētājus

Izsniedzām

1 710 945

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā