(noslēgusies) Spice sauc uz Milānu brauc – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 18. oktobrim iepērcies kādā no tirdzniecības centra Spice vai Spice Home veikaliem vismaz 50.00 EUR vērtībā. Saglabā pirkuma čeku!

  • Pirkums nedrīkst saturēt šādas preču kategorijas: alkoholiskos dzērienus, tabakas izstrādājumus, medikamentus, azartspēles, rēķinu apmaksu un finansu darījumus.

Pēc pirkuma t/c Spice informācijas centrā, uzrādot pirkuma čeku, saņem loterijas kuponu ar nokasāmu aizsargslāni, zem kura ir informācija par iespējamo laimestu.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.spice.lv.

Atļaujas Nr. 3889

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 24. septembris, 2015 - 18. oktobris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1216

loterijas

Iepriecinājām

71 186

laimētājus

Izsniedzām

1 904 960

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā