Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 18. oktobrim iepērcies kādā no tirdzniecības centra Spice vai Spice Home veikaliem vismaz 50.00 EUR vērtībā. Saglabā pirkuma čeku!

  • Pirkums nedrīkst saturēt šādas preču kategorijas: alkoholiskos dzērienus, tabakas izstrādājumus, medikamentus, azartspēles, rēķinu apmaksu un finansu darījumus.

Pēc pirkuma t/c Spice informācijas centrā, uzrādot pirkuma čeku, saņem loterijas kuponu ar nokasāmu aizsargslāni, zem kura ir informācija par iespējamo laimestu.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.spice.lv.

Atļaujas Nr. 3889

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 24. septembris, 2015 - 18. oktobris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā