(beigusies)Snickers action – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 11. janvārim strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 30. novembrim pērc jebkuru Snickers 2-pack, 75g Snickers šokolādes batoniņu ar Gremlin akcijas logo jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Pēc pirkuma veikšanas iekšpusē atradīsi kodu, ievadi to www.snickersaction.lv un uzzini vai esi laimējis. Saglabā laimējuša šokolādes batoniņa iepakojumu un pirkuma čeku!

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.snickersaction.lv.

Atļaujas Nr. 3583

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. septembris, 2014 - 30. novembris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1250

loterijas

Iepriecinājām

72 681

laimētājus

Izsniedzām

2 001 504

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā