(nepublicēta) Silan momentloterija 2016 – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 11. janvārim strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 26. jūnijam iegādājies kādu no Silan produktiem veikalos Drogas. Pēc pirkuma veikšanas saņem momentloterijas kartiņu, kuru nokasot, uzzini, vai esi laimējis kādu no balvām. Ja būsi laimējis, tad laimēto balvu varēsi saņemt uzreiz tajā pašā Drogas veikalā, kurā saņēmi momentloterijas kartiņu.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.drogas.lv.

Atļaujas Nr. 4058

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 6. jūnijs, 2016 - 26. jūnijs, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1250

loterijas

Iepriecinājām

72 681

laimētājus

Izsniedzām

2 001 504

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā