Seni loterija Maxima – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Seni loterija

Seni loterija Maxima

Līdz 11. novembrim iegādājies jebkuru Seni loterijas produktu veikalā Maxima XX vai XXX, reģistrē pirkuma čeku un laimē Latvia Tours dāvanu karti 500€ vērtībā vai Seni produktu komplektu.

Atļaujas Nr. 5991

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 15. oktobris, 2019 - 12. novembris, 2019

Seni loterija Maxima

Ko vari laimēt?

Latvia Tours dāvanu karte 500€ vērtībā Latvia Tours dāvanu karte 500€ vērtībā Seni loterijas galvenā balva
Seni produktu komplekti Seni produktu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā