Seni kampaņa sadarbībā ar Maxima – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sestdien, 19. jūnijā, Loterijas.lv nestrādās. Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected].

Seni loterija

Seni kampaņa sadarbībā ar Maxima

Līdz 23. jūnijam iegādājies Seni higiēnas produktu jebkurā veikalā Maxima vai interneta veikalā www.barbora.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē Maxima dāvanu karti 100€ vērtībā.

Atļaujas Nr. 6784

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 27. maijs - 28. jūnijs

Seni kampaņa sadarbībā ar Maxima

Ko vari laimēt?

Maxima dāvanu kartes 100€ vērtībā Maxima dāvanu kartes 100€ vērtībā

Kad notiks izlozes?

Noslēguma izloze .28. jūnijā

Loterijas «Seni kampaņa sadarbībā ar Maxima» izloze notiek 28. jūnijā.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts laimētāju sarakstā, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1174

loterijas

Iepriecinājām

69 574

laimētājus

Izsniedzām

1 808 297

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā