SEMPER un NEUTRAL loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

SEMPER un NEUTRAL loterija

SEMPER un NEUTRAL loterija

Līdz 7. septembrim iegādājies vismaz vienu SEMPER un vienu NEUTRAL zīmola produktu vienā pirkuma reizē veikalā Rimi vai interneta veikalā www.rimi.lv/e-veikals, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē kickbordu vai kādu no Semper un Neutral produktu groziem.

Atļaujas Nr. 6362

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 11. augusts, 2020 - 8. septembris, 2020

SEMPER un NEUTRAL loterija

Ko vari laimēt?

40× Kickbordi Kickbordi
40× SEMPER un NEUTRAL produktu grozi SEMPER un NEUTRAL produktu grozi

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā