Pārvērt skaistas domas skaistās lietās! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 28. februārīm strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

TC “SĒLIJA” loterija

Pārvērt skaistas domas skaistās lietās!

Reģistrē pirkuma čeku, izvēlies kategoriju, kurā vēlies pretendēt uz balvu - ATPŪTAI, DZĪVESSTILAM vai SKAISTUMAM - un laimē dāvanu kartes 300€, 200€ un 100€ vērtībā pirkumiem TC “SĒLIJA” veikalos: Zero Sport Outlet, Top Shop, Jānis Roze, RD Electronics, LMT, Pus 12, Given, Douglas, Drogas. Loterijā nepiedalās pirkuma čeki no tirdzniecības vietām “Rimi”, “Mēness Aptieka”, “Drogas”, “Olimpic”, no TC “SĒLIJA” dāvanu karšu iegādes, kā arī čeki, kas ietver medikamentus, tabakas izstrādājumus, alkoholiskos dzērienus, enerģijas dzērienus.

Atļaujas Nr. 6527

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 3. novembris, 2020 - 1. decembris, 2020

Pārvērt skaistas domas skaistās lietās!

Ko vari laimēt?

ATPŪTAI ATPŪTAI
DZĪVESSTILAM DZĪVESSTILAM
SKAISTUMAM SKAISTUMAM

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1261

loterijas

Iepriecinājām

73 183

laimētājus

Izsniedzām

2 032 740

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā