(noslēgusies) Santa Maria loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 31. oktobrim iegādājies jebkurus trīs Santa Maria akcijas produktus Santa Maria oficiālā izplatītāja SIA SANITEX vai PROMO Cash & Carry veikalos visā Latvijā. Saglabā pirkuma pavadzīmi!

Akcijas produkti ir: Apelsīnu pipari 300 g, Kakao un čili garšvielu maisījums 290 g, Kūpināta paprika 230 g, BBQ garšvielu maisījums ar dūmu aromātu 300 g, Garšvielu maisījums ar baziliku un tomātiem 250 g, Garšvielu maisījums Umami 265 g, Vasabi un sezams 295 g, Garšvielu maisījums American Cajun 190 g.

Kā reģistrēties?

Kad notiks izlozes?

2015. gada 6., 13., 20., 27. oktobrī, 2., 3. novembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.santamaria.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.santamaria.lv.

Atļaujas Nr. 3891

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. oktobris, 2015 - 2. novembris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā