Rullē ar Aviko! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Aviko loterija

Rullē ar Aviko!

Līdz 12. maijam iegādājies kādu no zīmola Aviko produktiem, reģistrē čeku un laimē automašīnu Škoda Fabia, velosipēdu ZX COMP vai Škoda piknika segu.

Atļaujas Nr. 5547

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 4. marts, 2019 - 13. maijs, 2019

Rullē ar Aviko!

Ko vari laimēt?

Automašīna Škoda Fabia Automašīna Škoda Fabia Aviko loterijas galvenā balva
10× Velosipēdi ZX comp29 Velosipēdi ZX comp29
70× Škoda piknika segas Škoda piknika segas

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā