Rūdolfs loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Rūdolfs loterija

Rūdolfs loterija

Līdz 18. novembrim iegādājies vismaz trīs Rūdolfs BIO produktus Rimi, reģistrē pirkuma čeku un laimē Philips Avent mazuļu uzraudzības video ierīci, Rūdolfs produktu grozu vai grāmatu Mammas zina vislabāk.

Atļaujas Nr. 5985

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 22. oktobris, 2019 - 19. novembris, 2019

Rūdolfs loterija

Ko vari laimēt?

Philips Avent mazuļu uzraudzības video ierīce Philips Avent mazuļu uzraudzības video ierīce Rūdolfs loterijas galvenā balva
10× Grāmatas Mammas zina vislabāk Grāmatas Mammas zina vislabāk
20× Rūdolfs produktu grozi Rūdolfs produktu grozi

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1141

loterijas

Iepriecinājām

68 138

laimētājus

Izsniedzām

1 727 813

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā