Rudens kolekciju loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

T/C "AKROPOLE" loterija

Rudens kolekciju loterija

Līdz 20. oktobrim veic pirkumu/-us vismaz 50€ vērtībā T/C “AKROPOLE” veikalā/-os un laimē ceļojumu divām personām uz Londonu, Milānu vai Parīzi ar kabatas naudu 800€ vai T/C “AKROPOLE” dāvanu karti 111 € vērtībā katru nedēļu. Loterijā piedalās ne vairāk kā trīs čeki ar kopējo summu vismaz 50€; pirkuma summu apliecinošiem dokumentiem jābut ar vienas dienas datumu.

Atļaujas Nr. 5939

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 16. septembris, 2019 - 21. oktobris, 2019

Rudens kolekciju loterija

Ko vari laimēt?

Ceļojums 2 personām uz Londonu, Milānu vai Parīzi + kabatas nauda 800 € Ceļojums 2 personām uz Londonu, Milānu vai Parīzi + kabatas nauda 800 € T/C "AKROPOLE" loterijas galvenā balva
T/C “AKROPOLE” dāvanu kartes 111 € vērtībā T/C “AKROPOLE” dāvanu kartes 111 € vērtībā

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā