(noslēgusies) Rudens balvas – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 16. oktobrim iepērcies Galerija Centrs veikalos vismaz 100.00 EUR vai 150.00 EUR vērtībā. Saglabā pirkuma/-u čeku/-s!

Pēc loterijas preču iegādes 100.00 EUR vērtībā dodies uz Galerija Centrs Info centru, kur pirmie 300 loterijas dalībnieki saņems Rīdzenes tirdziņa dāvanu kuponu 10.00 EUR vērtībā. Pēc loterijas preču iegādes 150.00 EUR vērtībā dodies uz Galerija Centrs Info centru, kur pirmie 300 loterijas dalībnieki saņems filca iepirkumu somu un ar Galerija Centrs logo druku un Rīdzenes tirdziņa dāvanu kuponu 5.00 EUR vērtībā.

Ikviens loterijas dalībnieks, sakrājot čekus no dažādiem Galerija Centrs veikaliem 100.00 vai vairāk EUR vērtībā, var doties uz Galerija Centrs Info centru un aizpildīt loterijas reģistrācijas anketu par dalību Ērenpreiss riteņu izlozē.

Pirkumu čekā nedrīkst būt iekļauti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, medikamenti, Galactico Dāvanu kartes, banku pakalpojumi un nedrīkst tikt apmaksāta dalība azartspēlēs/loterijās. Tāpat pirkums čekā nedrīkst būt iekļauti maksājumi par e-taloniem braukšanai sabiedriskajā transportā, jebkuri citi maksājumi par pakalpojumiem, ko nodrošina Galerija Centrs veikals “Narvesen” vai “Biļešu Serviss”.

1170x580_gc_rudens_2016_lat

Kad notiks izloze?

2016. gada 17. oktobrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.galerijacentrs.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.galerijacentrs.lv.

Atļaujas Nr. 4156

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 3. oktobris, 2016 - 17. oktobris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1559

loterijas

Iepriecinājām

106 542

laimētājus

Izsniedzām

3 184 027

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā