Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

 

Kā piedalīties?

Līdz 31. oktobrim uzpildi kārtridžus vai pērc alternatīvos kārtridžus Smart Copy, kancelejas, pārtikas un saimniecības preces, mazlietotu biroja tehniku vismaz par 65.00 EUR bez PVN internetveikalā www.rolling.lv vai SIA Rolling birojs Plieņciema ielā 37, Mārupē. Piereģistrē un saglabā pirkuma pavadzīmi!

Loterijā drīkst piedalīties tikai juridiskas personas!

logo

Kā reģistrēties?

  • aizpildi anketu šeit bez maksas.

Kad notiks izloze?

2014. gada 14. novembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds un uzņēmuma nosaukums tiks publicēts šeit, sadaļā "Laimētāji" un mājaslapā www.rolling.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties šeit, sadaļā "Loterijas noteikumi" un  mājaslapā www.rolling.lv

Atļaujas Nr. 3599

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. oktobris, 2014 - 14. novembris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā