Rimi skaistuma dienas – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Rimi skaistuma dienas loterija

Rimi skaistuma dienas

Iegādājies Herbal Essences, Pantene, Head&Shoulders, Always, Discreet, Naturella, Tampax, Gillette Venus, Gillette, Old Spice, Blend-a-med vai Oral-B produktu, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē Apple iPhone 11, Apple iPad Mini 5, bezvadu austiņas Apple AirPods Gen 2 vai kādu no P&G produktu komplektiem.

Atļaujas Nr. 6391

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 8. septembris, 2020 - 6. oktobris, 2020

Rimi skaistuma dienas

Ko vari laimēt?

Apple iPhone 11 Apple iPhone 11
Apple iPad Mini 5 Apple iPad Mini 5
Bezvadu austiņas Apple AirPods Gen 2 Bezvadu austiņas Apple AirPods Gen 2
20× P&G produktu komplekti P&G produktu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā